МИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЗІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНЕ

Одна з найрезонансніших вистав Харкова — «Депеш Мод» за романом культового письменника Сергія Жадана — вже майже рік з незмінними аншлагами йде в нашому театрі. І ось, як ми й передбачали напочатку, цей амбітний проект набув всеукраїнського масштабу: команда «Депеш Мод» повернулася з двотижневих гастролей країною, що відбулись за підтримки Гете-Інституту в Україні:

20.09 – Київ
Наша столична прем’єра пройшла на одній з провідних державних сцен країни — в Київському академічному Молодому театрі, а також була включена в програму однієї з головних культурних подій країни — міжнародного фестивалю ГОГОЛЬFEST. Квитки на «Депеш Мод» були повністю розкуплені за два тижні до показу, чималої кількості приставних стільців все одно не вистачило на усіх бажаючих, але деякі глядачі були вдячні і за можливість дивитись виставу стоячи. Приїзд нашого театру і подіумна дискусія з автором роману Сергієм Жаданом, що відбулась того ж дня, привернули увагу великою кількості журналістів (зокрема, представників усіх центральних телеканалів), провідних театральних критиків, співробітників Апарату Президента, КМДА, Посольства ФРН в Україні. А головним результатом вечора для нас стали тривалі овації вибагливої столичної публіки.
(див. фото 1-5)

23.09 – Львів
Показ «Депеш Мод» відбувся на сцені спорідненого нам Першого українського театру для дітей та юнацтва і був включений в програму міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев». У Львові на нас так само чекав аншлаг (головний адміністратор місцевого театру в приватній бесіді пропонував подумати про додатковий показ, адже на його пам’яті такого ажіотажу давно не було), спілкування з пресою та театрознавцями різних поколінь, а важливою складовою успіху для нас стала висока оцінка «Депеш Моду» від іменитих львівських колег.
(див. фото 6-10)

27.09 – Одеса
У південній столиці нас також приймали колеги — Театр юного глядача ім. Олеші. Одеський показ став другою частиною спільної акції студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди та Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. Ушинського. А головною подією завершального етапу турне став приїзд та подіумна дискусія з постановниками «Депеш Моду» — німецькими режисером Маркусом Бартлем та художником Філіпом Кіфером.
(див. фото 11-15)


1 комментарий к “МИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЗІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНЕ”

  1. Октябрь 31, 2016 at 4:45 пп, Роман said:

    Вітаю, вистава дуже суперова, як і книжка.

    Прокоментировать

Оставить комментарий