З ПРЕМ’ЄРОЮ!

Який найкращий подарунок театр може зробити глядачам до Нового року? Звісно, нову виставу — феєрично-казкову, музично-танцювальну, амбітно-масштабну. Сьогодні, 24 грудня, вперше побачила світло рампи, зустріла свого першого глядача наша «Золотоволоска». Дякуємо усім, хто розділив з нами це свято.
Прем’єрний марафон триватиме 25, 26, 27 грудня та 8, 9 січня. 29 грудня вистава буде показана в ХНАТОБі ім. Лисенка на губернаторській ялинці.

Олександр Ковшун за мотивами чеської народної казки
«ЗОЛОТОВОЛОСКА»
(казка-феєрія на 2-і дії)

Це перший спільний проект нашого театру з Харківською хореографічною школою (директор та художній керівник Дитячого балетного театру — засл. діяч мистецтв України Наталя Ржевська).
Ми працювали над виставою, орієнтуючись на кращі взірці сучасного світового театру, і наша «Золотоволоска» стала синтетичним витвором мистецтва — вона поєднала у собі драматичну гру, феєрію балету, різностильової музики та співів з мінімалістичними мультимедійними декораціями.
Зворушливість юних танцівників, енергетика більш досвідчених акторів та глибокі роздуми постановників сформували у чеській народній казці кілька рівнів змісту: дітям — захоплюючі пригоди Іржика у пошуках прекрасної загадкової Золотоволоски, нареченої для злого короля; дорослим — історію гонитви за (не)досяжним ідеалом. Тож рекомендуємо нашу прем’єру для сімейного перегляду.

Автор п’єси — Олександр Ковшун; автор віршів — Наталя Сікачина
Режисер — Олександр Ковшун
Сценограф — Діана Ходячих
Художник з костюмів — Олександр Абманов
Балетмейстери — Олександра Бровко, Анна Винограденко, Наталія Костюченко (Харківська хореографічна школа)
Асистент режисера з пластики — Олена Приступ


1 комментарий к “З ПРЕМ’ЄРОЮ!”

  1. Январь 10, 2017 at 5:59 пп, Женя said:

    прекрасный проект и ОТЛИЧНАЯ игра !!!! подобного в Харькове не было ! самый ШИК — детский балет !!!! с таким родом спектаклей театр в ВЫГОДНОЙ позиции среди конкурентов ! СПАСИБО !!!

    Прокоментировать

Оставить комментарий