Жан Ануй60 грн

«ПАРАД ТРОЯНД»

(трагіфарс на 1 дію за п'єсою "Оркестр")

Післявоєнна Франція?.. Сучасна Україна?..
Елегантне кафе?.. Психіатрична лікарня?..
Ошатні декорації?.. Вісім стільців і кілька софітів?..

Візія часопростору не має значення, коли йдеться про одвічні теми. У виставі Олександра Ковшуна крізь абсурдистську балаканину проступає глибинний зміст, крізь дельартівські маски – живі й тремтливі людські душі, а в перервах поміж розважальними музичними номерами набувається сенс і руйнуються долі. Жіночий оркестр «Парад троянд» вітає вас та запрошує за лаштунки свята…

Вистава має певну передісторію, і до того, як бути презентованою глядачам нашого театру, пройшла «випробування» європейською публікою: взяла участь у ІІ Міжнародному фестивалі українського театру в Кракові (Польща) та у Міжнародному фестивалі «39. Український молодіжний ярмарок» (м. Гданськ, Польща).

Режисер — Олександр Ковшун,
Художник — Олександр Абманов,
Балетмейстер — Олена Приступ.

НА МАЛІЙ СЦЕНІ ТЕАТРУ

2 комментария к “«ПАРАД ТРОЯНД»”

 1. Март 11, 2016 at 12:33 пп, Тетяна said:

  Дякую за першу виставу для дорослих українською мовою в вашому репертуарі. Хоча цю виставу я вже бачила в інтерпретаціях декількох харківських театрів, ваша постановка — супер. Сміх крізь сльози. Введений вами образ «вагітної» це — бомба, особливо сцена з огірками.

  Прокоментировать

 2. Март 11, 2016 at 5:13 пп, Елена Романенко said:

  Вчера были на премьере этого спектакля! Очень приятные впечатления остались! Это спекль о жизни в целом и об отношениях между людьми. Ярко освещены вечные вопросы взаимопонимания между мужчинами и женщинами, родителями и детьми и тд.
  Игра актеров великолепна! Каждый из них играет абсолютно противоположного персонажа со своими «особенностями». Все актеры были на высоте , хотелось не упустить ни одну мимику или движение! Радость , грусть, переживания , любовь и ненависть, чувство страха и чувство вины … спектакль обо всем этом. О нас с вами и том, что в каждом из нас.
  Спасибо актерам и режиссеру!
  Браво!!

  Прокоментировать

Оставить комментарий