СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ВОЛОДИМИРУ АНТОНОВУ

У відпустці колектив Харківського театру для дітей та юнацтва спіткала важка втрата: в ніч на 6 липня, на 81-му році життя від нас пішла легенда, епоха — актор і режисер Володимир Іванович Антонов.

Його ім’я добре відоме багатьом поколінням харків’ян. Десятки ролей, блискуче зіграних у рідному Харківському ТЮГу, надзвичайно цікаві роботи в кінематографі, режисерське обдарування, неординарні художні здібності принесли митцю славу та визнання. Володимир Іванович першим отримав звання Народного артиста України у часи її незалежності.

Народився Володимир Антонов 7 травня 1937 року в Орлі. У 1960 р. закінчив Харківський театральний інститут (курс Леся Сердюка); того ж року став актором Харківського театру юного глядача, де пропрацював майже сорок років, граючи і ставлячи вистави для дітей. Цікавий факт: на початку 1980-х був наставником у театрі для молодого Володимира Конкіна. Знявся в тридцяти фільмах, серед яких найвідоміші — «Народжена революцією», «Дума про Ковпака», «Ярослав Мудрий». Викладав в Харківському університеті мистецтв.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Володимира Івановича та повідомляємо, що прощання з ним відбудеться завтра, 7 липня, об 11.00 в Харківському театрі для дітей та юнацтва.


1 комментарий к “СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ВОЛОДИМИРУ АНТОНОВУ”

  1. Июль 07, 2017 at 3:07 пп, Микола Метикайло said:

    Світла пам’ять, земля пухом шановному Володимиру Івановичу! Найщиріші співчуття рідним, друзям та колективу театру.

    Студієць театру кінця 1960-х.

    Прокоментировать

Оставить комментарий