Семінар-практикум

За ініціативи Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва на базі театру відбувся обласний семінар-практикум для керівників аматорських творчих колективів.
Майстер-клас за напрямком «Сценічний грим» дала наш провідний спеціаліст Тетяна Тихомірова. Тетяна Євгеніївна працює в Харківському театрі для дітей та юнацтва вже 48(!) років, а її роботи  допомагають акторам розширити свій творчий діапазон, довести характер персонажу до художнього завершення. Тож професійний контакт з нею став неабияким досвідом для учасників семінару.
А заняття на тему «Робота над сценічною увагою» провів заслужений артист України Віталій Бондарєв. Нам здалося, що на час спілкування з цією харизматичною людиною, віртуозним актором та досвідченим педагогом керівники творчих колективів і самі з задоволенням перетворились на уважних учнів.
Працівники Харківського театру для дітей та юнацтва завжди радо діляться своїм професійним досвідом, і цю практику ми обов’язково будемо продовжувати і надалі.


Оставить комментарий