ЗВЕРТАЄМОСЬ ПО ДОПОМОГУ

Колектив Харківського театру для дітей та юнацтва звертається до своїх глядачів з проханням долучитися до збору коштів на лікування художника по світлу, заслуженого працівника культури України Володимира Мінакова, якому зовсім недавно поставили діагноз «неходжкінська лімфома IV cт». Лікування потребує як оперативності, так і чималих коштів для проходження хіміотерапії, тому рідні та колеги будуть вдячні всім за допомогу.

Театральна спільнота України добре знає Володимира Мінакова. У Харківському академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка («Березіль») він працює 47 років з яких 35 — керує художньо-освітлювальним цехом. Протягом 20 років викладає у Харківській державній академії культури. Як художник по світлу В. Мінаков представляв театральне мистецтво України на престижних міжнародних театральних фестивалях у Франції, Іспанії, Австрії, Німеччині, Голандії, Болгарії, Польщі, Македонії, Румунії, Коста-Ріки та ін.

Володимир Мінаков брав участь у випусках вистав театрів України: Харківського театру опери та балету ім. М. Лисенка, Харківського російського театру ім. О. Пушкіна, Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва, Сумського театру ім. М. Щепкіна, Полтавського театру ім. М. Гоголя, Хмельницького театру ляльок, ЦСМ «Нова сцена», Театру «P.S.», Театру «Может быть», «Театру 19», Театру «Прекрасні квіти», «Харківського відкритого театру».

В нашому театрі В. Мінаков взяв участь у створенні вистав вечірнього репертуару «Капітан Фракас» та «Випадок на вулиці Лурсін».

Усіх небайдужих просимо долучатися до благодійної акції!

Реквізити банку для допомоги:

Картка Приватбанку
4149625813661392
Мінаков Володимир Іванович


Оставить комментарий