ВИСТАВА ПАМ’ЯТІ

Сьогодні ми з теплом і світлим сумом згадуємо людину, яка нещодавно пішла з цього світу, але назавжди лишилася в історії Харківського театру для дітей та юнацтва — Миколу Миколайовича Сараєва. 31 жовтня актору й композитору могло б виповнитися 64 роки. Він кількадесят років служив нашому театру, створив низку різнопланових ролей у постановках для всіх вікових категорій, а його музика і досі звучить у репертуарних виставах.
12 листопада о 14 год запрошуємо до Харківського театру для дітей та юнацтва глядачів, а також колег, друзів, знайомих Миколи Миколайовича на спектакль «Червона шапочка», музичний супровід до якого став його останньою композиторською роботою. Цей показ ми присвятимо світлій пам’яті митця.

Один ответ к “ВИСТАВА ПАМ’ЯТІ”

  1. Ноябрь 03, 2016 at 3:57 пп, Алеся said:

    Здорово, что помните и что июньские прощальные аплодисменты, на самом деле, благодаря вашей инициативе, последними не станут! И светлая память чудесному актеру и музыканту, сохранившему в себе, в отличие от многих взрослых, весёлого ребёнка, доброго, непосредственного, фантазирующего, бескорыстного.
    Имела счастье знать Николая как друга, а не только как талантливого лицедея.

    Прокоментировать

Оставить комментарий