«НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ ПЕППІ ДОВГАПАНЧОХА»

ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА!

Музична казка за мотивами твору Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха» в інтерпретації режисера Олександра Драчова розповідає глядачам казкову історію про неймовірні пригоди дівчинки, яка потрапляє у місто в якому немає дітей. Таким чином, маленька розбійниця перевертає звичний світ пересічних обивателів догори дриґом. Вона знаходить нових друзів і нагадує про те, що в  кожній дорослій людині все ще живе маленька дитина, тільки треба їй про це нагадати!

Режисер поєдную у виставі гру акторів із мальованою анімацією. Саме в анімаційному сюжеті ми дізнаємося передісторію про Пеппі та її батька (рудого капітана), якого змила хвиля з корабельної палуби в море. Ми занурюємося у сни цієї дівчинки. Уві снах зустрічаємо батька та матір, з якими прагне возз’єднатися наша героїня. Ми, начебто, знаходимося у світі, який вигадала Пеппі, і цей світ неймовірно світлий, добрий і казковий водночас!

Режисер-постановник – Олександр Драчов
Художник – Аркадій Чадов

Вірші колискової Пеппі — Ігор Факторовський
Анімація — Сергій Голанов

 

 

3 комментария к “«НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ ПЕППІ ДОВГАПАНЧОХА»”

 1. Декабрь 23, 2017 at 3:40 пп, Наталья said:

  Очень понравился спектакль » Пепи длинный чулок» вспомнилось детство, ребенок в восторге. Спасибо огромное актерам и режиссёрам, все было очень классно.

  Прокоментировать

 2. Декабрь 24, 2017 at 4:30 пп, АРТЕМ said:

  Большое спасибо,режиссеру за старания,Огромное спасибо всем актерам за превосходную игру!!!Отдельная благодарность Пеппи,за задор,огонек,оптимизм…Спектакль смотрится на одном дыхании.Так держать ,ребята!!!!

  Прокоментировать

 3. Декабрь 25, 2017 at 2:41 пп, Ира said:

  Посетили премьеру спектакля! В восторге вся семья!Веселый, музыкальный, добрый и поучительный!Исполнительница главной роли-само очарование!Спасибо большое всем,кто принял участие в создании этого спектакля!

  Прокоментировать

Оставить комментарий