ВІДБУЛАСЯ ДОВГООЧІКУВАНА ПРЕМ’ЄРА «ДЕПЕШ МОДУ»

Харківський театр для дітей та юнацтва успішно реалізував міжнародний проект, що має усі перспективи стати по-справжньому масштабним, набути резонансу в культурному та медіапросторі всієї України, привернути увагу освіченої, креативної та прогресивно мислячої аудиторії. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Гете-Інституту в Україні, Дому Нюрнберга та Почесного консульства ФРГ в Харкові до міста прибули німецькі режисер Маркус Бартль та художник Філіп Кіфер, які втілили на сцені нашого театру роман одного з найвідоміших українських авторів Сергія Жадана «Депеш Мод».

Ми працювали над виставою більше місяця, від 15 вересня, коли відбулася перша репетиція – читання п’єси. На ньому був присутній Сергій Жадан, який особисто допомагав акторам глибше та тонше зрозуміти непрості тексти «Депеш Моду».

7 жовтня ми офіційно презентували нашу майбутню прем’єру «Депеш Мод»:
Ми провели відкриту репетицію, на якій присутні мали унікальну можливість зазирнути «за лаштунки» театрального процесу та першими побачити уривки за майбутньої вистави.
Ми провели творчий вечір Сергія Жадана, який читав для глядачів уривки з роману «Депеш Мод». Це дало змогу порівняти особистий авторський підхід до матеріалу та сторонній режисерський погляд на твір.

Прем’єра з успіхом відбулася 23 жовтня.

Оставить комментарий