ПРЕМИЮ ІМ. Ф.НІРОДА ОТРИМАЄ АБМАНОВ О.С.

Національна спілка театральних діячів України визначила переможця на Премію ім. Федора Нірода.
Щорічна Всеукраїнська театральна премія зі сценографії присуджується художнику-постановнику Харківського театру для дітей та юнацтва Абманову Олександру Семеновичу за найкраще художнє рішення і декораційне оформлення вистав 2016 року. Олександр Абманов працював над виставами «Червона Шапочка», «Золотоволоска», «Хазяїн».
Кожна з них має неймовірно яскраву і, разом з тим, глибоку сценічну оболонку. Стилізація простору поєднується із точно виведеними характерами героїв. Художник часто використовує мінімалістичні та мультимедійні декорації, органічно поєднуючи їх з естетично-яскравими та відверто кітчевими костюмами. Саме тому О.Абманов почуває себе максимально комфортно коли вистава виконується у комедійному чи то трагікомедійному жанрі.Творчий потенціал і невичерпна фантазія художника дозволяє режисерам втілювати свої задуми на сцені театру. Художнє оформлення та костюми завжди гармонійно співіснують з режисерським задумом, відтворюючи не тільки місце і час, але й емоціональну атмосферу дії вистави, що неодноразово зазначалося у пресі та на телебаченні.
Колектив театру щиро вітає Вас, Олександре Семеновичу, з перемогою і бажає довгих років творчого натхнення, внутрішньої гармонії і нових перемог!


Оставить комментарий