Александр Ковшун по мотивам романа Теофиля Готье50-70 грн

“КАПІТАН ФРАКАСС”

(романтический фарс в 2-х действиях)

У старовинному замку барона де Сігоньяка панують тиша і запустіння … У пустельних покоях пил, запорошений плющем фамільний герб колись славного роду, на горищах гніздяться сови. Але одного разу похмурої ночі у замку знаходить притулок трупа бродячих акторів. Закохавшись в одну з актрис, чарівну Ізабеллу, Сігоньяк вирішує відправитися разом із комедіантами до Парижу. Під ім’ям «Капітана Фракасса» йому судилося випробувати «незвичайні пригоди, щасливі зміни і несподівані повороти долі».

«Капітан Фракасс» – це перша постановка знаменитого роману Теофіля Готьє в Україні. Це точка відліку новітньої історії Харківського театру для дітей та юнацтва. І це пророча саморефлексія колективу (адже постановники, перш за все, звернути увагу на справжнє призначення театру і непросту долю його служителів). Вистава є переможцем в ряді номінацій IV Міжнародного фестивалю театрів для дітей та юнацтва «ТЮГ – 2013», а театральні критики Харкова визнали його найкращою прем’єрою 2012 року в місті.

Режисер – Олександр Ковшун
Художник-постановник – Олександр Абманов
Авторський саундтрек – Дмитро Євсюков
Асистент режисера з пластики – Олена Приступ


2 коментарi до ““КАПІТАН ФРАКАСС””

 1. January 23, 2014 at 12:03 pm, Elena said:

  Добрый день, коллеги. Наш театр ищет сценарий Визбора “Капитан Фракасс”. Подскажите, у вас авторская инсценировка или 1980-х? Не могли бы поделиться? Спасибо. Эл. адрес вашего завлита на сайте не нашла, пойэтому обращаюсь через вашего админа))
  Елена Пачина. зав. лит. Армавирского театра драмы и комедии, Краснодарский край.

  Прокоментувати

 2. December 03, 2014 at 10:06 pm, Andrew said:

  Надеемся на захватывающее зрелище.
  Успехов ТЮЗу!)

  Прокоментувати

Залишити коментар