КОНОТОПСЬКА ВІДЬМА на ВЕЛИКІЙ СЦЕНІ

А що, як відьмацтво – не вигадка? Хай там відьми сторічної давнини чи екстрасенси сьогодення…
А що, як це через нашу власну недбалість та безбожну буденність ми маємо таких державних керманичей, які ладні в небо злетіти пліч-о-пліч з відьмою, аби не виконувати своєï роботи?
Та хіба неодмінно треба майже втопитися, аби віднайти сенс життя?

Такі серйозні питання поставили перед собою студенти Харківської державної академії культури, працюючи над дипломною виставою разом iз педагогом-режисером, головним режисером Харківського театру для дітей та юнацтва Андрієм Лебедем та художньою керiвницею курсу, заслуженою артисткою Украïни Ольгою Двойченковою. Так з’явилася фантастично-сатирична трагікомедія за повістю відомого харків’янина Григорія Квітки-Основ’яненка «Конотопська відьма». Результати своєї роботи випускники-бакалаври представлять на великій сцені Харківського ТЮГу в суботу 15 червня о 17:00.
Однак, це – трагіКОМЕДІЯ. Відтак, у виставі можна віднайти, на приклад, практичний посібник, як правильно виявлять відьом, хай навіть потопивши півсела, або як за вiдьомськоï допомоги вiдкараскатися вiд полiтичних негараздiв, переклавши вiдповiдальнiсть на бездощову погоду.
Розкiшнi iсторичнi костюми класичноï постановки, ограненi сучасною музикою та iншими цiкавинками чекають на глядачiв, спраглих справжнього мистецтва. Тож, у суботу 15 червня о 17:00…

ЧЕКАЄМО НА ВАС У ТЕАТРI!


Залишити коментар