ГОЛОВА ХОДА В ТЮГУ. НАГОРОДЖЕННЯ І ПРИВІТАННЯ!

06 лютого, до Харківського театру для дітей та юнацтва завітала голова Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради – Світлична Юлія Олександрівна.
Голова ХОДА особисто нагородила працівників театру Почесними грамотами та Подяками Харківської обласної державної адміністрації «за вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва, естетичне і духовне виховання підростаючого покоління та високий рівень професійної майстерності».
Треба зауважити, що кожен співробітник театру мав змогу особисто звернутися до очільника області з будь-якими, навіть особистими, людськими питаннями і проханнями, тому, що, як зазначила сама Юлія Олександрівна: «Прохання про допомогу – не є чимось принизливим. Це абсолютно нормальні людські вимоги і питання. Всі ми люди!».

Наприкінці 2018 року глава Харківської області ініціювала підвищення заробітної плати на 30% працівникам театрів м. Харкова, включаючи театр для дітей та юнацтва, яке вже здійснюється, починаючи з січня 2019 року. А також, Юлія Олександрівна запевнила, що візьме під свій контроль питання фінансування капітального ремонту будівлі театру, як тільки документи пройдуть повноцінну державну експертизу.

Колектив Харківського театру для дітей та юнацтва щиро дякує Харківській обласній державній адміністрації і особисто голові ХОДА Юлії Світличній за велику шану і за оптимістичне бачення подальшого майбутнього Харківського театру для дітей та юнацтва!


Залишити коментар